OFERTY PRACY

Kucharz (K/M)

Miejsce pracy: Restauracja Spiżarnia, Sandomierz Stare Miasto, pl. Poniatowskiego 2,
województwo: świętokrzyskie

Opis stanowiska:
w ramach pełnionej funkcji osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za przygotowywanie i realizację zamówień na usługi oraz potrawy restauracyjne, śniadaniowe, przyjęcia bankietowe oraz inne kulinarne działania Restauracji Spiżarnia.

Do głównych obowiązków należeć będzie:

  • przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • wprowadzanie i sprzedaż ofert gastronomicznych,
  • udział w procesie utrzymania i podnoszenia jakości usług kulinarnych,
  • przestrzeganie przepisów systemu HACCP.

Oczekujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia na oferowanym stanowisku pracy,
  • umiejętności współpracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych,
  • aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i prestiżowej firmie
  • zatrudnienie i wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji
  • świadczenia w ramach ZFŚS

Oferty zawierające: CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o treści: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej, właściciela Hotelu Basztowy i Restauracji Spiżarnia z siedzibą w Sandomierzu, pl. Poniatowskiehgo 2 (zgodnie z Ustawą z dn. 25.05.2016 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz dla celów przyszłych rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/na o prawie  dostępu do moich danych osobowych, ich poprawiania i aktualizowania. Mam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).”

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: m.antoniuk@hotelbasztowy.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

UE